A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Abbas Ahmed Kürtçe Şarkıları

Çüken germe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Çüken germe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çüken germe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hey dinyaye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Hey dinyaye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hey dinyaye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Heyv tari ye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Heyv tari ye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Heyv tari ye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rastiya Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Rastiya Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rastiya Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tene tu zani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Tene tu zani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tene tu zani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.