A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Kürtçe Şarkılar - Stranen Kurdi

Adarê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agirê Jiyan tarafından seslendirilen Adarê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Adarê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Adul Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Xelikan tarafından seslendirilen Adul eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Adul eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Afrîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bangîn tarafından seslendirilen Afrîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Afrîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Agerayis Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Agerayis eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agerayis eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Agir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Mizgîn tarafından seslendirilen Agir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Agir ketiye dilê min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zakaria tarafından seslendirilen Agir ketiye dilê min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agir ketiye dilê min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Agir ketye dilê min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Agir ketye dilê min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agir ketye dilê min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Agirê Azadî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Dengê Azadî tarafından seslendirilen Agirê Azadî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agirê Azadî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Agirê Dilêmin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şahê Bedo tarafından seslendirilen Agirê Dilêmin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agirê Dilêmin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ahmedo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Gelerî tarafından seslendirilen Ahmedo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ahmedo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ala rengîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Ala rengîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ala rengîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Alarm Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Dezz Deniz tarafından seslendirilen Alarm eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Alarm eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Aman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xalîd Reşîd tarafından seslendirilen Aman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Aman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Amara Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kawa tarafından seslendirilen Amara eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Amara eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Amediyê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Amed tarafından seslendirilen Amediyê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Amediyê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Anê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zelal tarafından seslendirilen Anê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Anê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Apê Mûsa Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Apê Mûsa eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Apê Mûsa eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Apocî ne Em Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şevger tarafından seslendirilen Apocî ne Em eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Apocî ne Em eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotînda tarafından seslendirilen Ar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Arinêsa Wêran Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Gelerî tarafından seslendirilen Arinêsa Wêran eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Arinêsa Wêran eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.