A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ali Baran Kürtçe Şarkıları

Ax baba Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Ax baba eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax baba eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bûkê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Bûkê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bûkê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Demê demê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Demê demê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Demê demê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Destê ma Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Destê ma eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Destê ma eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilêm loy loy Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Dilêm loy loy eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilêm loy loy eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Em şer naxwazin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Em şer naxwazin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Em şer naxwazin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Eman eman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Eman eman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Eman eman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ey Dêrsimê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Ey Dêrsimê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ey Dêrsimê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ezê yekî bigrim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Ezê yekî bigrim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ezê yekî bigrim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lure Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Lure eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lure eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şîrîna min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Şîrîna min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şîrîna min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Warne dahatê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Warne dahatê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Warne dahatê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Zeryê zeryê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Zeryê zeryê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Zeryê zeryê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.