A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ali Baran Kürtçe Şarkıları

Ax baba Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Ax baba eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax baba eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Büke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Büke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Büke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Deme deme Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Deme deme eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Deme deme eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Deste ma Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Deste ma eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Deste ma eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilem loy loy Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Dilem loy loy eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilem loy loy eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Em şer naxwazin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Em şer naxwazin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Em şer naxwazin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Eman eman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Eman eman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Eman eman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ey Dersime Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Ey Dersime eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ey Dersime eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Eze yeki bigrim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Eze yeki bigrim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Eze yeki bigrim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lure Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Lure eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lure eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şirina min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Şirina min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şirina min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Warne dahate Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Warne dahate eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Warne dahate eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Zerye zerye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ali Baran tarafından seslendirilen Zerye zerye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Zerye zerye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.