A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Aram Serhad Kürtçe Şarkıları

Ey Welatemin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Serhad tarafından seslendirilen Ey Welatemin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ey Welatemin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Eze Bejim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Serhad tarafından seslendirilen Eze Bejim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Eze Bejim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Nedi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Serhad tarafından seslendirilen Te Nedi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Nedi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tu Delaliya min i Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Serhad tarafından seslendirilen Tu Delaliya min i eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tu Delaliya min i eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xezale Heli Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Serhad tarafından seslendirilen Xezale Heli Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xezale Heli Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.