A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Aram Tîgran Kürtçe Şarkıları

Ay Dîlberê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Ay Dîlberê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ay Dîlberê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bêbextî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Bêbextî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bêbextî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bilbilo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Bilbilo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bilbilo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bisk bi têl Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Bisk bi têl eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bisk bi têl eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diçim diçim nema têm Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Diçim diçim nema têm eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diçim diçim nema têm eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gelo ew kî ye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Gelo ew kî ye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gelo ew kî ye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Lê Rihê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Lê Lê Rihê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Lê Rihê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Leyla Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Leyla eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Leyla eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lolo Pismamo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Lolo Pismamo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lolo Pismamo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Nergiza Zînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Nergiza Zînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Nergiza Zînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newroz e Newroz e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Newroz e Newroz e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newroz e Newroz e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sebra dila Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Sebra dila eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sebra dila eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şev çû Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Şev çû eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şev çû eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te ez kalkirim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Te ez kalkirim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te ez kalkirim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Wexta Zerya min Nîşan Kirin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Wexta Zerya min Nîşan Kirin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Wexta Zerya min Nîşan Kirin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xemilî Zozan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Xemilî Zozan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xemilî Zozan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.