A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Aram Tigran Kürtçe Şarkıları

Ay Dilbere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Ay Dilbere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ay Dilbere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bebexti Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Bebexti eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bebexti eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bilbilo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Bilbilo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bilbilo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bisk bi tel Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Bisk bi tel eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bisk bi tel eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diçim diçim nema tem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Diçim diçim nema tem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diçim diçim nema tem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gelo ew ki ye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Gelo ew ki ye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gelo ew ki ye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Le Rihe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Le Le Rihe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Le Rihe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Leyla Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Leyla eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Leyla eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Leyla Leyla Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Leyla Leyla eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Leyla Leyla eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lolo Pismamo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Lolo Pismamo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lolo Pismamo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Nergiza Zine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Nergiza Zine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Nergiza Zine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newroz e Newroz e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Newroz e Newroz e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newroz e Newroz e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Penaber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Penaber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Penaber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sebra dila Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Sebra dila eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sebra dila eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şev çü Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Şev çü eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şev çü eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te ez kalkirim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Te ez kalkirim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te ez kalkirim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Wexta Zerya min Nişan Kirin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Wexta Zerya min Nişan Kirin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Wexta Zerya min Nişan Kirin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xemili Zozan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Xemili Zozan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xemili Zozan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.