A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Bedil Kürtçe Şarkıları

Ay Delal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Ay Delal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ay Delal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Birindarim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Birindarim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Birindarim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dile Ewili Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Dile Ewili eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dile Ewili eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ehmedo Roni Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Ehmedo Roni eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ehmedo Roni eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Em kurdin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Em kurdin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Em kurdin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Fincane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Fincane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Fincane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gava Tu teyi bira min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Gava Tu teyi bira min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gava Tu teyi bira min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hayde Em herne Dawete Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Hayde Em herne Dawete eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hayde Em herne Dawete eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hey Dilbere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Hey Dilbere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hey Dilbere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keçike Çima Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Keçike Çima eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keçike Çima eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kula Şehidan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Kula Şehidan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kula Şehidan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lawike Metini Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Lawike Metini eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lawike Metini eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Leyla Leyla were vir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Leyla Leyla were vir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Leyla Leyla were vir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Leylane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Leylane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Leylane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Li Govende bi nihere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Li Govende bi nihere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Li Govende bi nihere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Naz Gül Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Naz Gül eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Naz Gül eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Nurhan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Nurhan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Nurhan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rizgar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Rizgar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rizgar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sale Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Sale eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sale eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ser Sale Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Ser Sale eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ser Sale eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.