A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Beytocan Kürtçe Şarkıları

Agir ketye dile min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Agir ketye dile min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agir ketye dile min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Axina te nalina min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Axina te nalina min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Axina te nalina min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyarbekir mala min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Diyarbekir mala min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyarbekir mala min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gula zer Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Gula zer eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gula zer eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hawar Delal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Hawar Delal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hawar Delal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Her tişt vir e, dinya fani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Her tişt vir e, dinya fani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Her tişt vir e, dinya fani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Heyder Axa Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Heyder Axa eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Heyder Axa eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.