A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Burhan Berken Kürtçe Şarkıları

Bahra dür Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Bahra dür eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bahra dür eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilop dilop Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Dilop dilop eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilop dilop eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gede lawkem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Gede lawkem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gede lawkem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gulfiroş Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Gulfiroş eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gulfiroş eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kulilka Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Kulilka eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kulilka eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Min go Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Min go eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Min go eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Selimo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Selimo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Selimo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şev ü Roj Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Şev ü Roj eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şev ü Roj eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tew veyvike Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Tew veyvike eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tew veyvike eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Were rinde Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Were rinde eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Were rinde eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.