A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Chopî Kürtçe Şarkıları

Azadî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Azadî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Azadî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dêre sorê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Dêre sorê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dêre sorê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hevala min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Hevala min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hevala min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kirasê te meles e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Kirasê te meles e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kirasê te meles e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le mehzunan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Le mehzunan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le mehzunan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Legel xem bûme hawdem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Legel xem bûme hawdem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Legel xem bûme hawdem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Serçawey awêk Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Serçawey awêk eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Serçawey awêk eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xemî dûrî to Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Xemî dûrî to eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xemî dûrî to eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xoşewîstekem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Xoşewîstekem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xoşewîstekem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xoşewîstim çît naw binêm Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Xoşewîstim çît naw binêm eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xoşewîstim çît naw binêm eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Yara min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.