A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Chopi Kürtçe Şarkıları

Azadi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Azadi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Azadi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dere sore Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Dere sore eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dere sore eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hevala min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Hevala min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hevala min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kirase te meles e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Kirase te meles e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kirase te meles e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le mehzunan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Le mehzunan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le mehzunan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Legel xem büme hawdem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Legel xem büme hawdem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Legel xem büme hawdem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Serçawey awek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Serçawey awek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Serçawey awek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xemi düri to Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Xemi düri to eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xemi düri to eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xoşewistekem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Xoşewistekem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xoşewistekem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xoşewistim çit naw binem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Xoşewistim çit naw binem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xoşewistim çit naw binem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopi tarafından seslendirilen Yara min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.