A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Deniz Deman Kürtçe Şarkıları

Bilbilo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Bilbilo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bilbilo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Girtiye Azadiye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Girtiye Azadiye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Girtiye Azadiye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gola Asmen Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Gola Asmen eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gola Asmen eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gula min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Gula min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gula min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Koye Dersim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Koye Dersim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Koye Dersim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lo Berxo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Lo Berxo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lo Berxo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lorika min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Lorika min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lorika min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Niyaro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Niyaro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Niyaro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payize Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Payize eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payize eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xeftan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Xeftan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xeftan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Zekerya Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Zekerya eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Zekerya eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Zeri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Zeri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Zeri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.