A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Derweş Serhedi Kürtçe Şarkıları

Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayika Kurdan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Dayika Kurdan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayika Kurdan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez bardikim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Ez bardikim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez bardikim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Holhola teşiye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Holhola teşiye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Holhola teşiye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keçike Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Keçike eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keçike eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kurdistan i tu Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Kurdistan i tu eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kurdistan i tu eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rizgar bü Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Rizgar bü eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rizgar bü eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Siwaro bajo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Siwaro bajo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Siwaro bajo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Welate me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derweş Serhedi tarafından seslendirilen Welate me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Welate me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.