A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Diljen Roni Kürtçe Şarkıları

Awiren Esmeran Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Awiren Esmeran eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Awiren Esmeran eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilberam Dilber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Dilberam Dilber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilberam Dilber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evindar im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Evindar im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evindar im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez aşiq im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Ez aşiq im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez aşiq im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gulek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Gulek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gulek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Narine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Narine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Narine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Nesrin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Nesrin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Nesrin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newaya Dil Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Newaya Dil eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newaya Dil eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Were Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Were eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Were eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Roni tarafından seslendirilen Yare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.