A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Diljen Ronî Kürtçe Şarkıları

Awirên Esmeran Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Awirên Esmeran eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Awirên Esmeran eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dîlberam Dîlber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Dîlberam Dîlber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dîlberam Dîlber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evîndar im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Evîndar im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evîndar im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez aşiq im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Ez aşiq im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez aşiq im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gulek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Gulek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gulek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Narînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Narînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Narînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Nesrîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Nesrîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Nesrîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newaya Dil Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Newaya Dil eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newaya Dil eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Were Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Were eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Were eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yarê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diljen Ronî tarafından seslendirilen Yarê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yarê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.