A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Dilovan Kürtçe Şarkıları

Evina me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Dilovan tarafından seslendirilen Evina me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evina me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Cane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Dilovan tarafından seslendirilen Le Cane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Cane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lo lawiko Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Dilovan tarafından seslendirilen Lo lawiko eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lo lawiko eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sipane Xelate Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Dilovan tarafından seslendirilen Sipane Xelate eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sipane Xelate eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xeribi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Dilovan tarafından seslendirilen Xeribi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xeribi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.