A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ednan Kerîm Kürtçe Şarkıları

Çehçeheyî Bulbul Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Çehçeheyî Bulbul eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çehçeheyî Bulbul eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Derdî Dûrî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Derdî Dûrî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Derdî Dûrî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilî Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Dilî Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilî Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Emşew Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Emşew eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Emşew eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Henasey Aşiqan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Henasey Aşiqan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Henasey Aşiqan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kobanê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Kobanê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kobanê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Koçî Kurdan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Koçî Kurdan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Koçî Kurdan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Saqî Beste Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Saqî Beste eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Saqî Beste eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.