A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Erol Berxwedan Kürtçe Şarkıları

Awaza Evine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Awaza Evine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Awaza Evine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çüme Müşe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Çüme Müşe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çüme Müşe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Delala Dile Min Yare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Delala Dile Min Yare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Delala Dile Min Yare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diroka Emremin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Diroka Emremin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diroka Emremin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Erol Berxwedan Elif Su Tu Çima Naye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Erol Berxwedan Elif Su Tu Çima Naye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Erol Berxwedan Elif Su Tu Çima Naye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Her Delale Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Her Delale eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Her Delale eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Miro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Miro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Miro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Neçe Zinam Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Neçe Zinam eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Neçe Zinam eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Neçe Zinam Neçe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Neçe Zinam Neçe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Neçe Zinam Neçe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tu Çima Naye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Tu Çima Naye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tu Çima Naye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yare Tu Zani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erol Berxwedan tarafından seslendirilen Yare Tu Zani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yare Tu Zani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.