A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Fevzi Kiliç Kürtçe Şarkıları

Da serme Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Da serme eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Da serme eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Erez Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Erez eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Erez eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evindar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Evindar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evindar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez xezalim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Ez xezalim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez xezalim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kewe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Kewe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kewe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Potbori Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Potbori eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Potbori eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Roja Kurda Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Roja Kurda eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Roja Kurda eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te li min çikir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Te li min çikir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te li min çikir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.