A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Hozan Serhad Kürtçe Şarkıları

Çüka sere dare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Çüka sere dare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çüka sere dare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez Kurdistan im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Ez Kurdistan im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez Kurdistan im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hewler Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Hewler eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hewler eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hozan Serhat - Çüka Sere Dare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Hozan Serhat - Çüka Sere Dare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hozan Serhat - Çüka Sere Dare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hozan Serhat - Payiz e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Hozan Serhat - Payiz e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hozan Serhat - Payiz e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mizgina Çeleng Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Mizgina Çeleng eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mizgina Çeleng eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mizgina Çeleng Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Mizgina Çeleng eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mizgina Çeleng eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payiz e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Payiz e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payiz e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ser banika Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Ser banika eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ser banika eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sipan Sipane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Sipan Sipane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sipan Sipane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şer e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Şer e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şer e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Vore vora Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Vore vora eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Vore vora eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.