A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

İbrahim Rojhilat Kürtçe Şarkıları

Ax Welat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Ax Welat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax Welat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çemme Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Çemme eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çemme eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Dilo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Egit Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Egit eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Egit eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Esmer Eman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Esmer Eman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Esmer Eman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Husna Cane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Husna Cane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Husna Cane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Xan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Le Xan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Xan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sebra Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Sebra Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sebra Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şev Tari Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Şev Tari eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şev Tari eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Yara min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.