A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Jan Axîn Kürtçe Şarkıları

Bajar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Bajar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Delal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Delal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Delal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ditirsim yar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Ditirsim yar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ditirsim yar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evîna bextewar tune ye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Evîna bextewar tune ye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evîna bextewar tune ye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keçikê bimeş Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Keçikê bimeş eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keçikê bimeş eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kerîm Lawo Çeqilmast Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Kerîm Lawo Çeqilmast eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kerîm Lawo Çeqilmast eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kul û kulîlk Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Kul û kulîlk eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kul û kulîlk eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sinem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Sinem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sinem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Siwaro bajo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Siwaro bajo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Siwaro bajo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xeydoka bajêr Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Xeydoka bajêr eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xeydoka bajêr eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.