A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Kemale Amed Kürtçe Şarkıları

Çü Çü Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kemale Amed tarafından seslendirilen Çü Çü eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çü Çü eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

İnkar Neke - İnkar Etme Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kemale Amed tarafından seslendirilen İnkar Neke - İnkar Etme eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.İnkar Neke - İnkar Etme eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kemale Amed – Eşqa Dila Zore Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kemale Amed tarafından seslendirilen Kemale Amed – Eşqa Dila Zore eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kemale Amed – Eşqa Dila Zore eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lo Kirivo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kemale Amed tarafından seslendirilen Lo Kirivo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lo Kirivo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rojek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kemale Amed tarafından seslendirilen Rojek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rojek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.