A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Koma Pêşeng Kürtçe Şarkıları

Delalê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Pêşeng tarafından seslendirilen Delalê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Delalê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gula baxçê min hejar e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Pêşeng tarafından seslendirilen Gula baxçê min hejar e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gula baxçê min hejar e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şewitîm ez Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Pêşeng tarafından seslendirilen Şewitîm ez eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şewitîm ez eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Welatê min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Pêşeng tarafından seslendirilen Welatê min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Welatê min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Were Gulîcanê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Pêşeng tarafından seslendirilen Were Gulîcanê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Were Gulîcanê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.