A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Koma Peşeng Kürtçe Şarkıları

Delale Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Peşeng tarafından seslendirilen Delale eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Delale eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gula baxçe min hejar e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Peşeng tarafından seslendirilen Gula baxçe min hejar e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gula baxçe min hejar e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şewitim ez Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Peşeng tarafından seslendirilen Şewitim ez eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şewitim ez eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Welate min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Peşeng tarafından seslendirilen Welate min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Welate min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Were Gulicane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Peşeng tarafından seslendirilen Were Gulicane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Were Gulicane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.