A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Mesut Çetinkaya Kürtçe Şarkıları

Carek Din Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Carek Din eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Carek Din eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez Hejar im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Ez Hejar im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez Hejar im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gele Kurd Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Gele Kurd eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gele Kurd eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji Min Ji Hez Bike Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Ji Min Ji Hez Bike eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji Min Ji Hez Bike eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Yare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Le Yare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Yare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Stenbol Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Stenbol eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Stenbol eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.