A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Mesut Çetinkaya Kürtçe Şarkıları

Carek Din Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Carek Din eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Carek Din eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez Hêjar im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Ez Hêjar im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez Hêjar im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gelê Kurd Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Gelê Kurd eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gelê Kurd eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji Min Jî Hez Bike Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Ji Min Jî Hez Bike eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji Min Jî Hez Bike eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Yarê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Lê Yarê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Yarê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Stenbol Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Stenbol eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Stenbol eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.