A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Mihemed Arif Cizrawi Kürtçe Şarkıları

Buhare hat Buhare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawi tarafından seslendirilen Buhare hat Buhare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Buhare hat Buhare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Delile Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawi tarafından seslendirilen Delile eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Delile eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawi tarafından seslendirilen Kine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Gule Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawi tarafından seslendirilen Le Gule eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Gule eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ser çavan dinerim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawi tarafından seslendirilen Ser çavan dinerim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ser çavan dinerim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Seyrane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawi tarafından seslendirilen Seyrane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Seyrane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şev büri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawi tarafından seslendirilen Şev büri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şev büri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.