A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Mikail Aslan Kürtçe Şarkıları

Agerayis Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Agerayis eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Agerayis eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Barkirin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Barkirin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barkirin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dara Goze Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Dara Goze eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dara Goze eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Direga zerre mi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Direga zerre mi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Direga zerre mi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Elqajiye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Elqajiye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Elqajiye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ganfiday Dersimi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Ganfiday Dersimi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ganfiday Dersimi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gimgimize Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Gimgimize eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gimgimize eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hal yamano Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Hal yamano eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hal yamano eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Dezawo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Le Dezawo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Dezawo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mı re Çıke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Mı re Çıke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mı re Çıke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Miraz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Miraz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Miraz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ni adiri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Ni adiri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ni adiri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ninnaye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Ninnaye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ninnaye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Qisawete Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Qisawete eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Qisawete eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şiye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Şiye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şiye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Waştiye re Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Waştiye re eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Waştiye re eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xatüne Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Xatüne eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xatüne eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.