A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Nilüfer Akbal Kürtçe Şarkıları

Arix Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Arix eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Arix eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ere dilo yeman yeman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Ere dilo yeman yeman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ere dilo yeman yeman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Miro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Miro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Miro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rewingi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Rewingi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rewingi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tu cane mina Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Tu cane mina eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tu cane mina eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.