A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Nilüfer Akbal Kürtçe Şarkıları

Arix Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Arix eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Arix eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Erê dilo yeman yeman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Erê dilo yeman yeman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Erê dilo yeman yeman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mîro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Mîro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mîro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêwîngî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Rêwîngî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêwîngî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tu canê mina Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Tu canê mina eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tu canê mina eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.