A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Nizamettin Ariç Kürtçe Şarkıları

Daye daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nizamettin Ariç tarafından seslendirilen Daye daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jin ü hebün Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nizamettin Ariç tarafından seslendirilen Jin ü hebün eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jin ü hebün eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mizgin Tahir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nizamettin Ariç tarafından seslendirilen Mizgin Tahir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mizgin Tahir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rojek te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nizamettin Ariç tarafından seslendirilen Rojek te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rojek te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Zine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nizamettin Ariç tarafından seslendirilen Zine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Zine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.