A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rodî Kürtçe Şarkıları

Azad Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Azad eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Azad eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Berde Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Berde eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Berde eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bes e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Bes e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bes e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dîsa Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Dîsa eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dîsa eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Leyla Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Leyla eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Leyla eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Navê Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Navê Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Navê Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şans Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Şans eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şans eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tazî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Tazî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tazî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Vegere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Vegere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Vegere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Vegere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Vegere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Vegere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xerîp Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Xerîp eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xerîp eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.