A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rojhan Beken Kürtçe Şarkıları

Ax Le Kine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Ax Le Kine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax Le Kine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dera Sore Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Dera Sore eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dera Sore eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez Ji Te Hezdikim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Ez Ji Te Hezdikim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez Ji Te Hezdikim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jana Dile Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Jana Dile Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jana Dile Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kulilka Sor Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Kulilka Sor eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kulilka Sor eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lawo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Lawo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lawo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Stranen Xwe Beje Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Stranen Xwe Beje eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Stranen Xwe Beje eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şerina Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Şerina Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şerina Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şikraye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Şikraye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şikraye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Ji Min Heznekir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Te Ji Min Heznekir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Ji Min Heznekir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Welate Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Welate Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Welate Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xanime Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Xanime eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xanime eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Xweşike Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Xweşike eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Xweşike eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.