A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rotinda Kürtçe Şarkıları

Ar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Ar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ase Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Ase eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ase eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Aten Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Aten eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Aten eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Avaşin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Avaşin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Avaşin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Axin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Axin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Axin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baweri (Çi Bikim) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Baweri (Çi Bikim) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baweri (Çi Bikim) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Benda te me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Benda te me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Benda te me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Biçilmisi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Biçilmisi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Biçilmisi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bihişt Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Bihişt eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bihişt eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çarçela Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Çarçela eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çarçela eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çarçella Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Çarçella eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çarçella eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evindara Te Me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Evindara Te Me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evindara Te Me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ezeri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Ezeri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ezeri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gimgim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Gimgim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gimgim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Here welate xwe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Here welate xwe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Here welate xwe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jana Veşarti Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Jana Veşarti eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jana Veşarti eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Koçberi zor e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Koçberi zor e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Koçberi zor e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Li Benda Te Me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Li Benda Te Me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Li Benda Te Me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Meso dür Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Meso dür eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Meso dür eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.