A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rozerîn Kürtçe Şarkıları

Ax Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Ax Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ax Welat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Ax Welat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax Welat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Em Hatin Vê Govendê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Em Hatin Vê Govendê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Em Hatin Vê Govendê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez Nakevim Bindestê Kes Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Ez Nakevim Bindestê Kes eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez Nakevim Bindestê Kes eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newroz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Newroz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newroz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Se Bikêrî Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Se Bikêrî Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Se Bikêrî Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Veyve o Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Veyve o eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Veyve o eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Wayê Piya Sîme Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerîn tarafından seslendirilen Wayê Piya Sîme eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Wayê Piya Sîme eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.