A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rozerin Kürtçe Şarkıları

Ax Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Ax Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ax Welat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Ax Welat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax Welat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Em Hatin Ve Govende Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Em Hatin Ve Govende eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Em Hatin Ve Govende eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez Nakevim Bindeste Kes Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Ez Nakevim Bindeste Kes eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez Nakevim Bindeste Kes eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newroz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Newroz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newroz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Se Bikeri Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Se Bikeri Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Se Bikeri Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Veyve o Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Veyve o eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Veyve o eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Waye Piya Sime Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rozerin tarafından seslendirilen Waye Piya Sime eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Waye Piya Sime eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.