A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Seid Yüsif Kürtçe Şarkıları

Bejna te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Bejna te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bejna te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bes e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Bes e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bes e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bexçeki çekim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Bexçeki çekim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bexçeki çekim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cirane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Cirane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cirane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çawa te heri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Çawa te heri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çawa te heri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çüme Cizire Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Çüme Cizire eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çüme Cizire eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Derba li mi xe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Derba li mi xe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Derba li mi xe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Deste m’ berde Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Deste m’ berde eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Deste m’ berde eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dil evindar e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Dil evindar e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dil evindar e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dil ü jar im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Dil ü jar im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dil ü jar im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dotmam Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Dotmam eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dotmam eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez ti me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Ez ti me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez ti me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez ve xemle Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Ez ve xemle eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez ve xemle eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez xezal im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Ez xezal im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez xezal im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Fincana qehwe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Fincana qehwe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Fincana qehwe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Firotina mast Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Firotina mast eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Firotina mast eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hatim taxe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Hatim taxe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hatim taxe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hevi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Hevi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hevi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hevidar im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Hevidar im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hevidar im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Hine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.