A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Xanemir Kürtçe Şarkıları

Ax Le Gule Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Ax Le Gule eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax Le Gule eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Beriye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Beriye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Beriye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Giran Were Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Giran Were eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Giran Were eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gül Evina Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Gül Evina Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gül Evina Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kenile Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Kenile eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kenile eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Partiya Karkeran (Benda Karkeran) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Partiya Karkeran (Benda Karkeran) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Partiya Karkeran (Benda Karkeran) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Qulingo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Qulingo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Qulingo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.