A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Xemgin Birhat Kürtçe Şarkıları

Bajare Dersim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Bajare Dersim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajare Dersim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Berya we dikim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Berya we dikim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Berya we dikim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bexte dinyaye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Bexte dinyaye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bexte dinyaye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Binewşa min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Binewşa min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Binewşa min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ey dile min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Ey dile min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ey dile min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez agir im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Ez agir im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez agir im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Karvane Helebe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Karvane Helebe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Karvane Helebe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Li gunde me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Li gunde me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Li gunde me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Way le Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Way le eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Way le eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Zinarin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Zinarin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Zinarin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.