A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Xero Abbas Kürtçe Şarkıları

Barana Şeve Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Barana Şeve eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barana Şeve eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Büke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Büke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Büke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Büri Büri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Büri Büri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Büri Büri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çima yare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Çima yare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çima yare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Derde düri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Derde düri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Derde düri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dil Bide Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Dil Bide Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dil Bide Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dil şikesti Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Dil şikesti eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dil şikesti eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Dilber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evina peşi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Evina peşi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evina peşi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hati bireve Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Hati bireve eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hati bireve eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hevi ü Evin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Hevi ü Evin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hevi ü Evin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kezizere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Kezizere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kezizere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Marşa Evine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Marşa Evine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Marşa Evine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Padişahe Mirine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Padişahe Mirine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Padişahe Mirine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rewi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Rewi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rewi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rojava Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Rojava eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rojava eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Serpehatiya nisran Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Serpehatiya nisran eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Serpehatiya nisran eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sibe zü Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Sibe zü eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sibe zü eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sünda min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Sünda min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sünda min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şehide Tetwane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Şehide Tetwane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şehide Tetwane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.