A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Azad Bedran Kürtçe Şarkıları

Beje Kengi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Beje Kengi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Beje Kengi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

De Were Cane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen De Were Cane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.De Were Cane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Destana Hilwane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Destana Hilwane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Destana Hilwane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diçim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Diçim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diçim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Eslixan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Eslixan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Eslixan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Govend Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Govend eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Govend eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hat Xweş Bihar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Hat Xweş Bihar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hat Xweş Bihar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hat Xweş Bihar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Hat Xweş Bihar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hat Xweş Bihar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lolan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Lolan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lolan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Reber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Reber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Reber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rewiyen Şad Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Rewiyen Şad eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rewiyen Şad eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Riha Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Riha eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Riha eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Siruda Doz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Siruda Doz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Siruda Doz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tililiya Azadi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Tililiya Azadi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tililiya Azadi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.