A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ciwan Haco Kürtçe Şarkıları

Ax û eman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Ax û eman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax û eman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Behra Wanê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Behra Wanê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Behra Wanê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bese dinale welat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Bese dinale welat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bese dinale welat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bûkê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Bûkê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bûkê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can te çi bimin kir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Can te çi bimin kir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can te çi bimin kir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavên Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Çavên Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavên Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dil Ketime Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Dil Ketime eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dil Ketime eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dîlbera Qeşeng Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Dîlbera Qeşeng eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dîlbera Qeşeng eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyalog Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Diyalog eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyalog eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyarbekir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Diyarbekir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyarbekir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Em Kurd in Kurd in Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Em Kurd in Kurd in eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Em Kurd in Kurd in eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Eman Dilo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Eman Dilo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Eman Dilo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Eman heylê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Eman heylê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Eman heylê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Emîna Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Emîna eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Emîna eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Esmer Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Esmer eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Esmer eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Esmerê bêrîvanê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Esmerê bêrîvanê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Esmerê bêrîvanê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ey hevala evîndar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Ey hevala evîndar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ey hevala evîndar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Feqîro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Feqîro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Feqîro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Giryanim bese Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Giryanim bese eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Giryanim bese eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.