A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Hozan Diyar Kürtçe Şarkıları

Çime Çime Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Çime Çime eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çime Çime eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Zore Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Daye Zore eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye Zore eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Esmere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Esmere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Esmere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Gula Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Gula Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Gula Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar – Gule Neçe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar – Gule Neçe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar – Gule Neçe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Lawike Agiri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Lawike Agiri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Lawike Agiri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Mere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Mere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Mere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Sewe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Sewe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Sewe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Tirsim Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Tirsim Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Tirsim Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Were Sale Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Were Sale eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Were Sale eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar - Wey Dinyaye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar - Wey Dinyaye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar - Wey Dinyaye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar – Zeynebe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar – Zeynebe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar – Zeynebe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diyar ü Xelil Xemgin - Yar Meleke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Diyar ü Xelil Xemgin - Yar Meleke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diyar ü Xelil Xemgin - Yar Meleke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gunde Hember Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Gunde Hember eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gunde Hember eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kawa ve Diyar - Çavbelek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Kawa ve Diyar - Çavbelek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kawa ve Diyar - Çavbelek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keçka Mete Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Keçka Mete eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keçka Mete eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Oy Qedere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Oy Qedere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Oy Qedere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Way Bedlise Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Way Bedlise eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Way Bedlise eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yare Yare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Yare Yare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yare Yare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Zü Were Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Diyar tarafından seslendirilen Zü Were eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Zü Were eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.