A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ozan Şêxo Kürtçe Şarkıları

Ax welato Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Ax welato eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax welato eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bejna zirav Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Bejna zirav eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bejna zirav eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bi ser çiyan ketim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Bi ser çiyan ketim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bi ser çiyan ketim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bilind e bejn û bala te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Bilind e bejn û bala te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bilind e bejn û bala te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

De hora hora Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen De hora hora eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.De hora hora eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilê bêmal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Dilê bêmal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilê bêmal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dîroka mirovan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Dîroka mirovan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dîroka mirovan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evînperwer im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Evînperwer im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evînperwer im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez nizanim çi bêjim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Ez nizanim çi bêjim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez nizanim çi bêjim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gulê heynarê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Gulê heynarê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gulê heynarê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hawar hawar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Hawar hawar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hawar hawar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Here here Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Here here eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Here here eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Heseno Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Heseno eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Heseno eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keko ziman dirêj im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Keko ziman dirêj im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keko ziman dirêj im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kulê serdilan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Kulê serdilan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kulê serdilan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kurd in serbilind in Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Kurd in serbilind in eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kurd in serbilind in eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mamûro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Mamûro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mamûro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Namûs e rabin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Namûs e rabin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Namûs e rabin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Narê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Narê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Narê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newroz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Newroz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newroz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.