A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ozan Şexo Kürtçe Şarkıları

Ax welato Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Ax welato eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax welato eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bejna zirav Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Bejna zirav eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bejna zirav eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bi ser çiyan ketim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Bi ser çiyan ketim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bi ser çiyan ketim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bilind e bejn ü bala te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Bilind e bejn ü bala te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bilind e bejn ü bala te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

De hora hora Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen De hora hora eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.De hora hora eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dile bemal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Dile bemal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dile bemal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Diroka mirovan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Diroka mirovan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Diroka mirovan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evinperwer im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Evinperwer im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evinperwer im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ez nizanim çi bejim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Ez nizanim çi bejim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ez nizanim çi bejim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gule heynare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Gule heynare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gule heynare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hawar hawar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Hawar hawar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hawar hawar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Here here Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Here here eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Here here eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Heseno Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Heseno eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Heseno eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keko ziman direj im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Keko ziman direj im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keko ziman direj im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kule serdilan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Kule serdilan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kule serdilan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kurd in serbilind in Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Kurd in serbilind in eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kurd in serbilind in eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mamüro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Mamüro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mamüro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Namüs e rabin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Namüs e rabin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Namüs e rabin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Nare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Nare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Nare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Newroz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Newroz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Newroz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.