A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rojda Kürtçe Şarkıları

Aşiti Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Aşiti eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Aşiti eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Avyan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Avyan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Avyan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ax le gidye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Ax le gidye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax le gidye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ax welat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Ax welat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ax welat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cembeli Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Cembeli eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cembeli eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Miro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Daye Miro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye Miro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ehmede Mala Müsa Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Ehmede Mala Müsa eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ehmede Mala Müsa eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Esmera min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Esmera min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Esmera min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evdo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Evdo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evdo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gelmiş Bahar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Gelmiş Bahar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gelmiş Bahar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Gul rengdar in Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Gul rengdar in eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Gul rengdar in eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hene Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Hene eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hene eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hoy nar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Hoy nar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hoy nar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Büke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Le Büke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Büke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Memet kani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Memet kani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Memet kani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ninno Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Ninno eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ninno eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rükena min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Rükena min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rükena min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Sebre Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Sebre eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Sebre eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Seltene Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Seltene eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Seltene eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tiliya min dieşe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Tiliya min dieşe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tiliya min dieşe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.