A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Şivan Perwer Kürtçe Şarkıları

Ala rengîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Ala rengîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ala rengîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bavê Fexriya Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Bavê Fexriya eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bavê Fexriya eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Behra Wanê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Behra Wanê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Behra Wanê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bew Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Bew eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bew eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Buharê hat Buharê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Buharê hat Buharê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Buharê hat Buharê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bulbulo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Bulbulo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bulbulo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Canê canê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Canê canê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Canê canê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cîranê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Cîranê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cîranê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavreşê Ruhayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Çavreşê Ruhayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavreşê Ruhayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çi tolaz û serserî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Çi tolaz û serserî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çi tolaz û serserî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çîroka Apê Misto Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Çîroka Apê Misto eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çîroka Apê Misto eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê ez xezal im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Dayê ez xezal im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê ez xezal im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

De lorî kurê min lorî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen De lorî kurê min lorî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.De lorî kurê min lorî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Delalîkê dilê mino Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Delalîkê dilê mino eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Delalîkê dilê mino eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dengek hat guhê min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Dengek hat guhê min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dengek hat guhê min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Deşta Palo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Deşta Palo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Deşta Palo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Di dinê de sê tişt hene Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Di dinê de sê tişt hene eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Di dinê de sê tişt hene eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dîlberê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Dîlberê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dîlberê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dilo ez bimrim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Dilo ez bimrim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dilo ez bimrim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dotmam Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Dotmam eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dotmam eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.