A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Xebat Şakir Kürtçe Şarkıları

Bigri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Bigri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bigri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bikene Dilbere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Bikene Dilbere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bikene Dilbere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Sose Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Daye Sose eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye Sose eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Evineke Qedexe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Evineke Qedexe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Evineke Qedexe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Neviyen Efleq Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Neviyen Efleq eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Neviyen Efleq eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Penaberno Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Penaberno eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Penaberno eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Poşmaniyeka virni Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Poşmaniyeka virni eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Poşmaniyeka virni eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Qizamin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Qizamin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Qizamin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Şevi Din Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Şevi Din eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Şevi Din eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.