A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

R Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Rabe ji xewê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Rabe ji xewê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rabe ji xewê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rabe Nabe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Dezz Deniz tarafından seslendirilen Rabe Nabe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rabe Nabe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rabe Rindê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Diyar tarafından seslendirilen Rabe Rindê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rabe Rindê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rabin rabin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Rabin rabin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rabin rabin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rastiya Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Rastiya Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rastiya Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rayîr Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kerem Sevinç tarafından seslendirilen Rayîr eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rayîr eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeştê Kal tarafından seslendirilen Rêber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Rêber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rehşan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agirê Jiyan tarafından seslendirilen Rehşan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rehşan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Reng Esmerê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Reng Esmerê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Reng Esmerê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Reng Esmerê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Reng Esmerê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Reng Esmerê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rengê çavên wê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Îssa Hassan tarafından seslendirilen Rengê çavên wê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rengê çavên wê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rengvano Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Rengvano eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rengvano eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Revoko Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Rewşen tarafından seslendirilen Revoko eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Revoko eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêwî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xêro Abbas tarafından seslendirilen Rêwî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêwî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêwî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mem Ararat tarafından seslendirilen Rêwî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêwî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêwîngî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nilüfer Akbal tarafından seslendirilen Rêwîngî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêwîngî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêwiyên Şad Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Rêwiyên Şad eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêwiyên Şad eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rêwiyo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aydın tarafından seslendirilen Rêwiyo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rêwiyo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Rewşa civata Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Rewşa civata eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Rewşa civata eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.