A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

P Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Padîşahê Mirinê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xêro Abbas tarafından seslendirilen Padîşahê Mirinê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Padîşahê Mirinê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Papurê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çarnewa tarafından seslendirilen Papurê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Papurê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Partiya Karkeran (Benda Karkeran) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemîr tarafından seslendirilen Partiya Karkeran (Benda Karkeran) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Partiya Karkeran (Benda Karkeran) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Parzing Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agirê Jiyan tarafından seslendirilen Parzing eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Parzing eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pawanekanî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Pawanekanî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pawanekanî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payîz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mem Ararat tarafından seslendirilen Payîz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payîz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payîz e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Payîz e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payîz e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payîze Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Payîze eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payîze eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pê Da Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kısmet Yıldız tarafından seslendirilen Pê Da eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pê Da eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pêlîstank (Dayê) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hanî tarafından seslendirilen Pêlîstank (Dayê) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pêlîstank (Dayê) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Penaberno Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Penaberno eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Penaberno eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Pere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Perîşan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Wetan tarafından seslendirilen Perîşan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Perîşan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pero Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Pero eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pero eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Perperik Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kerem Sevinç tarafından seslendirilen Perperik eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Perperik eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Perwîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Perwîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Perwîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pêş Nare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Pêş Nare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pêş Nare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pêşiya Malê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Pêşiya Malê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pêşiya Malê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pêşkevin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Pêşkevin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pêşkevin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pêşmerge Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Pêşmerge eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pêşmerge eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.