A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

P Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Padişahe Mirine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Padişahe Mirine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Padişahe Mirine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Papure Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çarnewa tarafından seslendirilen Papure eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Papure eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Partiya Karkeran (Benda Karkeran) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xanemir tarafından seslendirilen Partiya Karkeran (Benda Karkeran) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Partiya Karkeran (Benda Karkeran) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Parzing Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agire Jiyan tarafından seslendirilen Parzing eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Parzing eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pawanekani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Pawanekani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pawanekani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payiz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mem Ararat tarafından seslendirilen Payiz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payiz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payiz e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hozan Serhad tarafından seslendirilen Payiz e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payiz e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Payize Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Deniz Deman tarafından seslendirilen Payize eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Payize eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pe Da Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kısmet Yıldız tarafından seslendirilen Pe Da eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pe Da eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pejna Te Naye - (Türkçe altyazılı) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Karışık tarafından seslendirilen Pejna Te Naye - (Türkçe altyazılı) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pejna Te Naye - (Türkçe altyazılı) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pelistank (Daye) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hani tarafından seslendirilen Pelistank (Daye) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pelistank (Daye) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Penaber Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Penaber eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Penaber eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Penaberno Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Penaberno eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Penaberno eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Pere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Perişan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Wetan tarafından seslendirilen Perişan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Perişan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Pero Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Pero eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Pero eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Perperik Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kerem Sevinç tarafından seslendirilen Perperik eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Perperik eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Perwin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şexo tarafından seslendirilen Perwin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Perwin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Peş Nare Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Peş Nare eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Peş Nare eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Peşiya Male Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Peşiya Male eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Peşiya Male eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.