A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

H Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Ha bi derenge (Selîmo lawo) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Marûf tarafından seslendirilen Ha bi derenge (Selîmo lawo) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ha bi derenge (Selîmo lawo) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ha Kuro Mermere Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Marûf tarafından seslendirilen Ha Kuro Mermere eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ha Kuro Mermere eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ha Silêman Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çarnewa tarafından seslendirilen Ha Silêman eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ha Silêman eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ha şilore Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Comerd tarafından seslendirilen Ha şilore eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ha şilore eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hal yamano Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Hal yamano eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hal yamano eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Halîm Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Botan tarafından seslendirilen Halîm eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Halîm eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Halk Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Paul Eluard tarafından seslendirilen Halk eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Halk eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Harûnê min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Harûnê min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Harûnê min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hasret Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nazım Hikmet tarafından seslendirilen Hasret eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hasret eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hat karwanê Helebê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Dengê Azadî tarafından seslendirilen Hat karwanê Helebê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hat karwanê Helebê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hat Xweş Bihar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Hat Xweş Bihar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hat Xweş Bihar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hat Xweş Bihar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Azad Bedran tarafından seslendirilen Hat Xweş Bihar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hat Xweş Bihar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hate Ber Derî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mirady tarafından seslendirilen Hate Ber Derî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hate Ber Derî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hate Ber Derî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Raperîn tarafından seslendirilen Hate Ber Derî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hate Ber Derî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hate Ber Derî (Bilbil) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Hate Ber Derî (Bilbil) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hate Ber Derî (Bilbil) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hatî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zeynel Abidin Han tarafından seslendirilen Hatî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hatî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hatî birêve Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xêro Abbas tarafından seslendirilen Hatî birêve eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hatî birêve eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hatim taxê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Hatim taxê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hatim taxê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hatiye Nivisandin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xelîl Xemgîn tarafından seslendirilen Hatiye Nivisandin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hatiye Nivisandin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Hawar Delal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beytocan tarafından seslendirilen Hawar Delal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Hawar Delal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.