A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

T Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Talde Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Talde eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Talde eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Taxa Fila Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Taxa Fila eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Taxa Fila eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tayyib Eli Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Yasin Bayanay tarafından seslendirilen Tayyib Eli eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tayyib Eli eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tazî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodî tarafından seslendirilen Tazî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tazî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tê bîra min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Nurhak tarafından seslendirilen Tê bîra min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tê bîra min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Dixwazim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şêrzat tarafından seslendirilen Te Dixwazim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Dixwazim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te ez kalkirim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tîgran tarafından seslendirilen Te ez kalkirim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te ez kalkirim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te ji bîr nakim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Te ji bîr nakim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te ji bîr nakim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Ji Min Heznekir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Te Ji Min Heznekir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Ji Min Heznekir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te li min çikir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzî Kiliç tarafından seslendirilen Te li min çikir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te li min çikir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te zû têderanî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Te zû têderanî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te zû têderanî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Têkoşîn Dan Ser Çiya Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Têkoşîn Dan Ser Çiya eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Têkoşîn Dan Ser Çiya eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tem Tem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bajar tarafından seslendirilen Tem Tem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tem Tem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tembûra min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeştê Kal tarafından seslendirilen Tembûra min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tembûra min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tenê tu zanî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Tenê tu zanî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tenê tu zanî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tew Tew Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Yekbûn tarafından seslendirilen Tew Tew eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tew Tew eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tew veyvikê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Tew veyvikê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tew veyvikê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tew Veyvikê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Erdoğan Emir tarafından seslendirilen Tew Veyvikê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tew Veyvikê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tew zerê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Mizgîn tarafından seslendirilen Tew zerê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tew zerê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Textor Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beser Şahin tarafından seslendirilen Textor eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Textor eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.