A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

T Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Talde Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Talde eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Talde eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Taxa Fila Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Taxa Fila eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Taxa Fila eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tayyib Eli Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Yasin Bayanay tarafından seslendirilen Tayyib Eli eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tayyib Eli eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tazi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rodi tarafından seslendirilen Tazi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tazi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te bira min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Nurhak tarafından seslendirilen Te bira min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te bira min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Dixwazim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şerzat tarafından seslendirilen Te Dixwazim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Dixwazim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Ez Birkirim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Adem Tepe tarafından seslendirilen Te Ez Birkirim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Ez Birkirim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te ez kalkirim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Tigran tarafından seslendirilen Te ez kalkirim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te ez kalkirim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te ji bir nakim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Te ji bir nakim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te ji bir nakim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Ji Min Heznekir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Te Ji Min Heznekir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Ji Min Heznekir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te li min çikir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Te li min çikir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te li min çikir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Nedi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Serhad tarafından seslendirilen Te Nedi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Nedi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te Zü Te Derani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Te Zü Te Derani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te Zü Te Derani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Te zü tederani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Te zü tederani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Te zü tederani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tekoşin Dan Ser Çiya Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Tekoşin Dan Ser Çiya eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tekoşin Dan Ser Çiya eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tem Tem Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bajar tarafından seslendirilen Tem Tem eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tem Tem eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tembüra min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeşte Kal tarafından seslendirilen Tembüra min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tembüra min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tene tu zani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Abbas Ahmed tarafından seslendirilen Tene tu zani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tene tu zani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tenehi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Engin Xelikan tarafından seslendirilen Tenehi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tenehi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Tew Tew Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Yekbün tarafından seslendirilen Tew Tew eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Tew Tew eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.