A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

M Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Maçek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Maçek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Maçek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mala Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Mala Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mala Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Malan Barkir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hîvron tarafından seslendirilen Malan Barkir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Malan Barkir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Malan barkir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Malan barkir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Malan barkir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mamê min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Mamê min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mamê min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mamoste Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Mamoste Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mamoste Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mamûro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şêxo tarafından seslendirilen Mamûro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mamûro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Marşa Evînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xêro Abbas tarafından seslendirilen Marşa Evînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Marşa Evînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Marşa Rojava (Destana Kobanî) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kendal Maniş tarafından seslendirilen Marşa Rojava (Destana Kobanî) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Marşa Rojava (Destana Kobanî) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Masîdar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çîya tarafından seslendirilen Masîdar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Masîdar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Me hebû welatek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Me hebû welatek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Me hebû welatek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Me Li Berxweda Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Me Li Berxweda eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Me Li Berxweda eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Melle Îsa Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Dengê Azadî tarafından seslendirilen Melle Îsa eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Melle Îsa eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mellî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çarnewa tarafından seslendirilen Mellî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mellî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Melorîne Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeştê Kal tarafından seslendirilen Melorîne eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Melorîne eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mem û Zîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Sîmar tarafından seslendirilen Mem û Zîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mem û Zîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Memê Şivan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Marûf Alan tarafından seslendirilen Memê Şivan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Memê Şivan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Memet kanî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Memet kanî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Memet kanî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mendîla Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şahê Bedo tarafından seslendirilen Mendîla Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mendîla Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mendo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Mendo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mendo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.