A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

M Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Maçek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Maçek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Maçek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mala Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Mala Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mala Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Malan Barkir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hivron tarafından seslendirilen Malan Barkir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Malan Barkir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Malan barkir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Malan barkir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Malan barkir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mame min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Mame min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mame min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mamoste Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Mamoste Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mamoste Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mamüro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ozan Şexo tarafından seslendirilen Mamüro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mamüro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Marşa Evine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Marşa Evine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Marşa Evine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Marşa Rojava (Destana Kobani) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kendal Maniş tarafından seslendirilen Marşa Rojava (Destana Kobani) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Marşa Rojava (Destana Kobani) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Masidar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çiya tarafından seslendirilen Masidar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Masidar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Me hebü welatek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Me hebü welatek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Me hebü welatek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Me Li Berxweda Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Me Li Berxweda eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Me Li Berxweda eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Melle İsa Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Denge Azadi tarafından seslendirilen Melle İsa eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Melle İsa eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Melli Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çarnewa tarafından seslendirilen Melli eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Melli eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Melorine Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeşte Kal tarafından seslendirilen Melorine eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Melorine eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mem ü Zin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Simar tarafından seslendirilen Mem ü Zin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mem ü Zin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Meme Şivan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Marüf Alan tarafından seslendirilen Meme Şivan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Meme Şivan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Memet kani Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Memet kani eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Memet kani eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mendila Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şahe Bedo tarafından seslendirilen Mendila Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mendila Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Mendo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Mendo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Mendo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.