A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ç Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Çar Mal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Amed tarafından seslendirilen Çar Mal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çar Mal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çar stêrk Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Botan tarafından seslendirilen Çar stêrk eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çar stêrk eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çarçêla Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotînda tarafından seslendirilen Çarçêla eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çarçêla eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çarî yar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agirê Jiyan tarafından seslendirilen Çarî yar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çarî yar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çav Xezal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Genco tarafından seslendirilen Çav Xezal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çav Xezal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavderya Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Arslan tarafından seslendirilen Çavderya eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavderya eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavê min ronî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Çavê min ronî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavê min ronî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavên Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Çavên Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavên Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavên Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Çavên Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavên Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavên xwe veke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Çavên xwe veke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavên xwe veke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavreşa mın Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şahê Bedo tarafından seslendirilen Çavreşa mın eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavreşa mın eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavreşê Ruhayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Çavreşê Ruhayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavreşê Ruhayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çaw Bella Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Dengê Azadî tarafından seslendirilen Çaw Bella eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çaw Bella eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çawa Te Herî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojîn tarafından seslendirilen Çawa Te Herî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çawa Te Herî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çawa tê herî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Çawa tê herî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çawa tê herî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çayê Berbena Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Çayê Berbena eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çayê Berbena eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çehçeheyî Bulbul Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ednan Kerîm tarafından seslendirilen Çehçeheyî Bulbul eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çehçeheyî Bulbul eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çek û tembûr Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zinar Sozdar tarafından seslendirilen Çek û tembûr eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çek û tembûr eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çemê Ferat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeştê Kal tarafından seslendirilen Çemê Ferat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çemê Ferat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çemê Reynê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Çemê Reynê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çemê Reynê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.