A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Ç Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Çar Mal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Amed tarafından seslendirilen Çar Mal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çar Mal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çar sterk Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Botan tarafından seslendirilen Çar sterk eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çar sterk eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çarçela Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Çarçela eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çarçela eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çarçella Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotinda tarafından seslendirilen Çarçella eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çarçella eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çari yar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agire Jiyan tarafından seslendirilen Çari yar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çari yar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çav Xezal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Genco tarafından seslendirilen Çav Xezal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çav Xezal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavderya Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Arslan tarafından seslendirilen Çavderya eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavderya eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çave min roni Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Çave min roni eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çave min roni eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çaven Hesir (Heme Haci) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mistefa Bazidi tarafından seslendirilen Çaven Hesir (Heme Haci) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çaven Hesir (Heme Haci) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çaven Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Çaven Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çaven Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çaven Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Çaven Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çaven Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çaven xwe veke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şexo tarafından seslendirilen Çaven xwe veke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çaven xwe veke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavreşa mın Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şahe Bedo tarafından seslendirilen Çavreşa mın eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavreşa mın eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavreşamin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şahe Bedo tarafından seslendirilen Çavreşamin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavreşamin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çavreşe Ruhaye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Çavreşe Ruhaye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çavreşe Ruhaye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çaw Bella Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Denge Azadi tarafından seslendirilen Çaw Bella eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çaw Bella eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çawa te heri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seid Yüsif tarafından seslendirilen Çawa te heri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çawa te heri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çawa Te Heri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojin tarafından seslendirilen Çawa Te Heri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çawa Te Heri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çawa Tu Heri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Karışık tarafından seslendirilen Çawa Tu Heri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çawa Tu Heri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Çaye Berbena Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Çaye Berbena eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Çaye Berbena eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.