A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

L Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Lawikê Metinî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Lawikê Metinî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lawikê Metinî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lawikê Metînî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedil tarafından seslendirilen Lawikê Metînî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lawikê Metînî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lawiko Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kawa tarafından seslendirilen Lawiko eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lawiko eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lawiko Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Azad tarafından seslendirilen Lawiko eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lawiko eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lawo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Lawo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lawo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lay Lay Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ala Reyanî tarafından seslendirilen Lay Lay eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lay Lay eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Laz û Kurd Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Laz û Kurd eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Laz û Kurd eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Bûkê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Lê Bûkê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Bûkê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Marûf tarafından seslendirilen Lê can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Çavreşa min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Murat Küçükavcı tarafından seslendirilen Lê Çavreşa min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Çavreşa min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Le Dezawo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Le Dezawo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Le Dezawo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê dînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Lê dînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê dînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Dînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Adem Tepe tarafından seslendirilen Lê Dînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Dînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê dînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Gulê tarafından seslendirilen Lê dînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê dînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Dotmam Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Lê Dotmam eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Dotmam eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Esmerê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Azad tarafından seslendirilen Lê Esmerê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Esmerê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê gidyê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zinar Sozdar tarafından seslendirilen Lê gidyê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê gidyê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Gulê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Arif Cizrawî tarafından seslendirilen Lê Gulê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Gulê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê Gulê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Elif Koç tarafından seslendirilen Lê Gulê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê Gulê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Lê lê Qurban Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zinar Sozdar tarafından seslendirilen Lê lê Qurban eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Lê lê Qurban eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.