A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

C Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Cahaltî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Wetan tarafından seslendirilen Cahaltî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cahaltî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Derwêş Serhedî tarafından seslendirilen Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotînda tarafından seslendirilen Can eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can Diçe Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şêrzat tarafından seslendirilen Can Diçe eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can Diçe eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can te çi bimin kir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ciwan Haco tarafından seslendirilen Can te çi bimin kir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can te çi bimin kir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can Welat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Delîla tarafından seslendirilen Can Welat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can Welat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Can weza Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Can weza eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Can weza eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cana Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çîya tarafından seslendirilen Cana Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cana Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cana şêrîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Cana şêrîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cana şêrîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Canê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aydın tarafından seslendirilen Canê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Canê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Canê canê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Canê canê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Canê canê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cano Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Çarnewa tarafından seslendirilen Cano eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cano eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Car caran Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Comerd tarafından seslendirilen Car caran eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Car caran eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Carek Din Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Carek Din eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Carek Din eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cejna Diza Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Rewşen tarafından seslendirilen Cejna Diza eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cejna Diza eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cejna We Pîroz Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bawer Can tarafından seslendirilen Cejna We Pîroz eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cejna We Pîroz eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cejna Xemgîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Cejna Xemgîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cejna Xemgîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cejnene Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Tara Jaff tarafından seslendirilen Cejnene eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cejnene eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Cembelî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Cembelî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Cembelî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.