A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

J Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Jahr Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Jahr eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jahr eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jana Dilê Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojhan Beken tarafından seslendirilen Jana Dilê Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jana Dilê Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jana Veşartî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rotînda tarafından seslendirilen Jana Veşartî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jana Veşartî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji bîr nakim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Ji bîr nakim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji bîr nakim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji bîrê na’rê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Ji bîrê na’rê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji bîrê na’rê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji bona her kesek yarek Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xelîl Xemgîn tarafından seslendirilen Ji bona her kesek yarek eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji bona her kesek yarek eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji Dil Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hîvron tarafından seslendirilen Ji Dil eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji Dil eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji Kûrahiya Dilê Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xelîl Cîbran tarafından seslendirilen Ji Kûrahiya Dilê Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji Kûrahiya Dilê Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji min dûr ket Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Ji min dûr ket eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji min dûr ket eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ji Min Jî Hez Bike Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mesut Çetinkaya tarafından seslendirilen Ji Min Jî Hez Bike eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ji Min Jî Hez Bike eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jîn û hebûn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nîzamettîn Arîç tarafından seslendirilen Jîn û hebûn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jîn û hebûn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jina Kurd Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Jina Kurd eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jina Kurd eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jinê jinê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Jinê jinê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jinê jinê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jiyan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Yekbûn tarafından seslendirilen Jiyan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jiyan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jîyan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Mizgîn tarafından seslendirilen Jîyan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jîyan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Jîyan Gû ye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kîne Em tarafından seslendirilen Jîyan Gû ye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Jîyan Gû ye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.